Apartmány Lipka v Dolní Moravě

Dům ovládáte z mobilu

Celý dům jsme napěchovali technologiemi

Už jste slyšeli o inteligentním řízení domu LOXONE? To znamená, že mobilem ovládáte vstupní dveře, topení, okna, žaluzie, světla, bojler a sledujete spotřebu elektrické energie.

V každém bytě jsou luxusní krbová kamna LEDA COLONA. Tahle akumulační kamna jsou unikátní svou vynikající funkcí akumulace tepla – jsou vhodná do nízkoenergetických a pasivních domů. A že jsou kamna otočná, to už je jen třešnička na dortu.

Za zmínku stojí určitě střešní okna VELUX s automatickým zavřením v případě deště. A každý z pěti bytů můžete otevírat vzdáleně pomocí vstupního kódu zadané z mobilu.

Vítejte v domě budoucnosti.

Leda Colona

Elegantní štíhlá kamna v každém bytě

Kompaktní šamotové jádro akumulačních kamen LEDA COLONA skrývá neskutečný výkon. Kamna jsou navržena tak, aby se teplo uvolňovalo postupně a kamna se nepřehřívala. Stačí jednou přiložit pár polínek dřeva a máte krásně sálavé teplo, které vás bude hřát dlouhé hodiny.

Kamna jsou otáčecí. V praxi tuhle funkci asi moc nevyužijete, přesto je dobré vědět, že si oheň můžete natočit tak, abyste na něj viděli.

Obývací pokoj s kuchyní se dá vytopit kamny
Koupelna v podkroví - Apartmány Lipka

Koupelna v podkroví

5x sprcha a 1x vana

Všechny byty mají v koupelně sprchový kout a WC. Největší byt 4+kk má v koupelně i vanu. Každá koupelna je plně vybavena nadstandardní sanitou. 

Každý byt má 2 WC – kromě WC v koupelně v podkroví ještě jedno samostatné WC v přízemí a to včetně malého umyvadla.

VELUX

Automatické zavírání střešních oken v případě deště

V každém podkroví jsme instalovali kvalitní střešní okna VELUX se špičkovým systémem izolace VELUX ThermoTechnology, která ochrání okno před vlivy počasí.

A co když začne pršet a vy jste zapomněli zavřít střešní okna? Nevadí – všechna střešní okna jsou vybavena dešťovým senzorem. Okna se tak automaticky zavřou, pokud začne pršet. Takže se nemusíte bát, že vám do domu naprší.

Špičková střešní okna VELUX s protidešťovými senzory - Apartmány Lipka
Chytré ovládání domácnosti pomocí LOXONE - Apartmány Lipka

LOXONE

Ovládání celého domu pomocí LOXONE TOUCH

Celý dům je vybaven inteligentním systémem LOXONE pro vzdálené ovládání. Každý byt je vybaven designově povedeným skleněným ovládacím panelem, přes který můžete ovládat světla 💡, topení 🔥, venkovní žaluzie 🪟, zamykání hlavních dveří 🚪 a zavírání střešních oken 🏚️

Všechna střešní okna jsou vybavena dešťovými senzory, takže se nemůže stát, že by vám dovnitř napršelo, protože okna se automaticky zavřou už při spadnutí prvních kapek.

JABLOTRON

Špičkové zabezpečení a kamerový systém

Abyste byli v klidu, i když v domě zrovna nebudete, instalovali jsme špičkovou ochranu. Celý dům i všechny jednotky jsou chráněny bezpečnostním systémem JABLOTRON. 

A protože jsme nechtěli nic nechat náhodě, vybavili jsme dům také kamerovým systémem stejného výrobce. Kamery JABLOTRON dokážete ovládat z mobilu a jednoduše vidíte, co se děje na zahradě nebo ve společných prostorách domu, aniž byste byli fyzicky přítomni.

Celý dům hlídá kamerový a zabezpečovací systém JABLOTORN - apartmány Lipka

Chcete více informací?

Prohlédněte si fotky domu

Půdorysy celého domu

Půdorys přízemí apartmánového domu Lipka

Prodej apartmánů

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte Petru Keclíkovou, ráda vám na vše odpoví a můžete si s ní domluvit prohlídku přímo v domě. Ceny apartmánů od 5.990.000 Kč.

Kontakty